DLACZEGO形成层?

Oferujemy jedyne kompletne rozwiązanie do tworzenia warstw komunikacji bezprzewodowej dla przedsiębiorstw, urządzeń połączonych (IoT) oraz usługodawców obsługujących lokalne społeczności.

  • ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość szybkiego tworzenia niestandardowych połączeń z użyciem najlepszych rozwiązań bezprzewodowych, które dostosowują się do ewoluujących potrzeb klienta.

  • SKALOWALNOŚĆ

Sieć przygotowana do wygodnej rozbudowy – rozwiń sieć z niewielką grupą abonentów do struktury obejmującej tysiące połączonych domów, firm oraz urządzeń polowych.

  • 难道ĘPNOŚĆ

Rozwiązania sieci dostępowych 竞博jbo官网登录 są znane z niezawodności w długim terminie, zmniejszając koszty utrzymania i całkowity koszt posiadania.

  • ZARZĄDZALNOŚĆ

Narzędzia do monitorowania wydajności sieci w czasie rzeczywistym i zarządzania oprogramowaniem oraz sprzętem, które zapewniają kompletny widok infrastruktury.

WiFi4EU
国防后勤局Ciebie

Poprzez inicjatywę WiFi4EU, we współpracy z gminami i stowarzyszeniami miejskimi, Komisja Europejska dąży do zapewnienia darmowego dostępu do WiFi mieszkańcom i odwiedzającym miejsca publiczne, takie木菠萝parki, 杜że的地方, budynki publiczne, biblioteki, muzeaoraz ośrodki zdrowia w Europie.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA

Inteligentne rozwiązania brzegowe warstwy bezprzewodowej 竞博jbo官网登录:

Nasza infrastruktura bezprzewodowa typu point-to-point, point-to-multipoint, Wi-Fi i sieci wąskopasmowej może zapewnić konkurencyjną przewagę przedsiębiorstwom, a także dostęp dla przemysłowych urządzeń połączonych (IoT) oraz gospodarstw domowych. Całością wyspecjalizowanej infrastruktury sieci zarządza się w sposób kompleksowy za pomocą narzędzia cnMaestro™. Wszystkie rozwiązania marki 竞博jbo官网登录 są wspierane przez firmową pomoc techniczną o globalnym zasięgu, dostępną 24 godziny na dobę, 我是tygodniu, o zakresie dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta.


Skorzystaj z programu DARMOWY PUNKT DOSTĘPOWY i obejrzyj demonstrację chmurowo zarządzanych rozwiązań do sieci Wi-Fi

PLANOWANE SZKOLENIAU

Zdobądź wiedzę z 竞博jbo官网登录

Weź udział w naszych webinariach na żywo, wspieranych przez wiodących ekspertów w dziedzinie inteligentnej infrastruktury bezprzewodowej i brzegowej, 我odkryj pomysły, wskazówki i techniki oraz spostrzeżenia, dzięki którym doszlifujesz swoje umiejętności, nabędziesz i uzupełnisz nową wiedze, a jednocześnie maksymalnie wykorzystasz swoje rozwiązania 竞博jbo官网登录.

Seminaria internetowe na żywo
Kanał w serwisie YouTube
形成层学习

Expert Users, Small Businesses, Corporations, and Us

Lokalne wydarzenia

There are no upcoming events at this time.

竞博jbo体育官网

联系